Ak si teraz objednáte Hviezdnu mapu v našom webshope, automaticky získate rámik Fiskbo 30x40 ako darček. Nenechajte si nákupy vianočných darčekov na poslednú príležitosť, naša ponuka platí iba do 13.decembra! Kód kupónu: 6fd74

Váš najkrajší spoločný moment v jednom obrázku.

Deň, kedy sa narodil(a)? Okamih, keď ste sa prvýkrát stretli? Prvá či jediná nezabudnuteľná noc spolu? Prežite tie najkrajšie spomienky ešte raz pomocou jedného snímku nočnej oblohy!

Vyskúšajte si nadizajnovať mapu!

Čo je Hviezdna mapa?

Pohľad na hviezdnu nočnú oblohu z presného miesta a času podľa vášho zadania. Svoju Hviezdnu mapu si môžete prispôsobiť pridaním citátov a doladením dizajnu s takmer neobmedzenými možnosťami. Mapu si môžete vytvoriť v dvoch rozloženiach a štyroch farebných kombináciách. Po dokončení návrhu máte možnosť si mapu objednať v rôznych veľkostiach, nechať vytlačiť, prípadne i zarámovať. Ideálny darček a prekrásna dekorácia do vášho domova.

Vytvorím si Hviezdnu mapu!

Unikátna Hviezdna mapa na mieru!

Navrhnite si vlastnú jedinečnú Hviezdnu mapu! Vyberte si obľúbenú farbu pozadia a napíšte na ňu personalizovaný odkaz.

Zvoľte miesto a čas!

Otočte oblohu do presného smeru, ako ste ju videli v tom jedinečnom okamihu!

Ako vzniká vaša mapa?

Používame databázu Európskej vesmírnej agentúry Gaia. Gaia je super ďalekohľad umiestnený vo vesmíre, ktorý už na svojej misii objavil 1,2 miliardy hviezd.

Expresné dodanie

Vašu Hviezdnu mapu vyrobíme a doručíme na vami zadanú adresu do 6 pracovných dní od objednávky.

Špičková technológia tlače

Všetky Hviezdne mapy sa vyrábajú digitálnou laserovou technológiou v rozlíšení 300 dpi na prémiovom tlačovom papieri s hrúbkou 200 g/cm2.

Široký výber rámov

Vieme, že každý domov je jedinečný a špeciálny, preto ponúkame možnosť výberu z viacerých rámov pre dosiahnutie dokonalej harmónie vášho interiéru.

Naši spokojní zákazníci

Ak si teraz objednáte Hviezdnu mapu v našom webshope, automaticky získate rámik Fiskbo 30x40 ako darček. Nenechajte si nákupy vianočných darčekov na poslednú príležitosť, naša ponuka platí iba do 13.decembra!

Naši spokojní zákazníci

Ak si teraz objednáte Hviezdnu mapu v našom webshope, automaticky získate rámik Fiskbo 30x40 ako darček. Nenechajte si nákupy vianočných darčekov na poslednú príležitosť, naša ponuka platí iba do 13.decembra!

Ďakujem za krásny obraz, nemohol som sa dočkať, až príde a dám ho mojej láske! Extra super bezpečné balenie, rýchle a korektné služby/objednávka/dodanie/cena. Prajem krásny deň a ešte raz ďakujem! :)
Ondrej Biskup kupujúci
Nádherný produkt, úžasne príjemný tím!
Martin Havel kupujúci
Prívetivý servis pre zákazníka, krásny obrázok! Ďakujem! :)
Marián Čierny kupujúci

Pomôžeme vám vybrať tie najlepšie darčeky pre vašich blízkych!

Opäť sa neviete rozhodnúť, čo darovať? Inšpirujte sa našimi nápadmi na tie najlepšie darčeky pre každú príležitosť.